wtorek, 10 lutego 2015

Dokoła roztańczony tłum, wirują suknie kolorowe ..., czyli BAL KARNAWAŁOWYDnia 23 stycznia 2015 roku w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy zorganizowany przez nasze koło,
w którym uczestniczyły dzieci  z grupy przedszkolnej, grup zerowych, klas 1-3 oraz najmłodsze dzieci        ze „ Stokrotki”  Był to niezwykły dzień, wyczekiwany od wielu tygodni. Kolorowa sala, kolorowe stroje, maski oraz skocznie grający zespół muzyczny Taurus – to wszystko stworzyło miłą i radosną atmosferę. Rodzicom i dzieciom nie zabrakło fantazji w przygotowaniu fantastycznych kostiumów.
Zanim jednak rozpoczęliśmy zabawę wysłuchaliśmy zasad bezpieczeństwa podczas ferii , które przedstawił nam funkcjonariusz policji asp. Radosław Kubkowski. 
Bal rozpoczęliśmy zabawą „Rozruszanka”, a pląsy na parkiecie przerywały różne zabawy.
Tańczyliśmy „na lodzie”, odwiedziliśmy ZOO, nie zabrakło także rywalizacji- chłopcy i dziewczęta ,którzy walczyli ze sobą w grze gąsienica. Nie zabrakło słynnej zabawy „Jedzie pociąg z daleka”, odwiedziliśmy Francję, Włochy, Hiszpanię i Afrykę. Został również przeprowadzony specjalny konkurs dla dorosłych pt.: „Łamanie języka”.
Dzieci z ochotą stawały w kolejce do malowania twarzy. Przyznaliśmy nagrody za najlepsze stroje, wybraliśmy Króla i Królową balu, a jury miało nie lada wyzwanie, ponieważ przebierańcy wykazali się ogromną pomysłowością.
             Dziękujemy zespołowi Taurus za pomoc w przygotowaniu balu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz